AT0402BRD0718K7L
MFR.Part #
AT0402BRD0718K7L
JLCPCB Part #
C850842
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS