RC1206FR-07180KP
MFR.Part #
RC1206FR-07180KP
JLCPCB Part #
C6638352
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS