AR1206FR-079R1L
MFR.Part #
AR1206FR-079R1L
JLCPCB Part #
C7077796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS