AC1206FR-1328R7L
MFR.Part #
AC1206FR-1328R7L
JLCPCB Part #
C20143141
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS