AR1206FR-073R9L
MFR.Part #
AR1206FR-073R9L
JLCPCB Part #
C855523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS