FMP300FRF73-51K
MFR.Part #
FMP300FRF73-51K
JLCPCB Part #
C1761394
Description
-55℃~+155℃ 3W 51kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS