MF0207FTE52-34R
MFR.Part #
MF0207FTE52-34R
JLCPCB Part #
C1375305
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS