AR1206FR-0721KL
MFR.Part #
AR1206FR-0721KL
JLCPCB Part #
C5948314
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS