RC2010FK-078R2L
MFR.Part #
RC2010FK-078R2L
JLCPCB Part #
C877647
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS