AR1206FR-071M2L
MFR.Part #
AR1206FR-071M2L
JLCPCB Part #
C855499
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS