MF0207FRD52-52R3
MFR.Part #
MF0207FRD52-52R3
JLCPCB Part #
C1749808
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS