RSF3WSJR-73-180K
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-180K
JLCPCB Part #
C1761981
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS