AR0805FR-07931RL
MFR.Part #
AR0805FR-07931RL
JLCPCB Part #
C4335613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS