AR0805FR-076K98L
MFR.Part #
AR0805FR-076K98L
JLCPCB Part #
C4017607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS