AT0805DRE07180RL
MFR.Part #
AT0805DRE07180RL
JLCPCB Part #
C2106045
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 180Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS