AR0805FR-076K04L
MFR.Part #
AR0805FR-076K04L
JLCPCB Part #
C3946036
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS