RT0603DRD07750KL
MFR.Part #
RT0603DRD07750KL
JLCPCB Part #
C5879525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS