RC0201FR-07470RP
MFR.Part #
RC0201FR-07470RP
JLCPCB Part #
C6637955
Description
-55℃~+125℃ 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS