AR0603FR-074M7L
MFR.Part #
AR0603FR-074M7L
JLCPCB Part #
C855441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS