AHP500JB-330R
MFR.Part #
AHP500JB-330R
JLCPCB Part #
C1567888
Description
330Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS