AHP500JB-300R
MFR.Part #
AHP500JB-300R
JLCPCB Part #
C1567789
Description
300Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS