AHA80AFB-909R
MFR.Part #
AHA80AFB-909R
JLCPCB Part #
C1569161
Description
80W 909Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS