RT0201FRE07196RL
MFR.Part #
RT0201FRE07196RL
JLCPCB Part #
C4235820
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS