MF0207FRE52-9R31
MFR.Part #
MF0207FRE52-9R31
JLCPCB Part #
C3374220
Description
-55℃~+155℃ 600mW 9.31Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS