AHA80AFB-6R49
MFR.Part #
AHA80AFB-6R49
JLCPCB Part #
C1569181
Description
6.49Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS