FKN200JR-73-1R8
MFR.Part #
FKN200JR-73-1R8
JLCPCB Part #
C1763638
Description
-40℃~+155℃ 1.8Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS