AA1206FR-0751K1L
MFR.Part #
AA1206FR-0751K1L
JLCPCB Part #
C2114645
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS