AHA80AFB-6R34
MFR.Part #
AHA80AFB-6R34
JLCPCB Part #
C1569166
Description
6.34Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS