RC2010FK-13510RL
MFR.Part #
RC2010FK-13510RL
JLCPCB Part #
C6263539
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS