RT0603WRB0745R3L
MFR.Part #
RT0603WRB0745R3L
JLCPCB Part #
C3969264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS