AHA80AFB-698R
MFR.Part #
AHA80AFB-698R
JLCPCB Part #
C5942362
Description
698Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS