AHA50AFB-698R
MFR.Part #
AHA50AFB-698R
JLCPCB Part #
C6123193
Description
50W 698Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS