AHA80AFB-511R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-511R
JLCPCB Part #
C5942354
Package
Plugin
Description
511Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS