AA2010JK-0791RL
MFR.Part #
AA2010JK-0791RL
JLCPCB Part #
C3997738
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS