RT0805WRE0747R5L
MFR.Part #
RT0805WRE0747R5L
JLCPCB Part #
C1710638
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS