AHA80AFB-47R5
MFR.Part #
AHA80AFB-47R5
JLCPCB Part #
C6500044
Description
47.5Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS