AHA50AFB-47R5
MFR.Part #
AHA50AFB-47R5
JLCPCB Part #
C1568489
Description
47.5Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS