AHA80AFB-475R
MFR.Part #
AHA80AFB-475R
JLCPCB Part #
C1569573
Description
475Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS