AT0402CRD0719K1L
MFR.Part #
AT0402CRD0719K1L
JLCPCB Part #
C4351751
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS