AHA80AFB-3K24
MFR.Part #
AHA80AFB-3K24
JLCPCB Part #
C1569271
Description
3.24kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS