BRT60-22RJ8
MFR.Part #
BRT60-22RJ8
JLCPCB Part #
C5564664
Description
22Ω 60W Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS