AR0805FR-071R1L
MFR.Part #
AR0805FR-071R1L
JLCPCB Part #
C4321326
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS