SQBW306R8JFASTON
MFR.Part #
SQBW306R8JFASTON
JLCPCB Part #
C1525688
Description
30W 6.8Ω ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS