AHA80AFB-2R1
MFR.Part #
AHA80AFB-2R1
JLCPCB Part #
C1568983
Description
2.1Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS