RT1210FRD07191RL
MFR.Part #
RT1210FRD07191RL
JLCPCB Part #
C2133538
Description
-55℃~+125℃ 191Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS