AHA80AFB-105R
MFR.Part #
AHA80AFB-105R
JLCPCB Part #
C1569089
Description
105Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS