AHA80AFB-0R15
MFR.Part #
AHA80AFB-0R15
JLCPCB Part #
C1569093
Description
150mΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS