AHA50AJB-7R5
MFR.Part #
AHA50AJB-7R5
JLCPCB Part #
C1568345
Description
50W 7.5Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS