AHA50AFB-64R9
MFR.Part #
AHA50AFB-64R9
JLCPCB Part #
C1569884
Description
50W 64.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS