AHA50AFB-5R49
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-5R49
JLCPCB Part #
C1569857
Package
Plugin
Description
5.49Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS